АН "Тандем"
АН "Тандем"
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (35)

  • АН "Тандем"
    73 000 $
    1 174 $/м²

    Гетьмана Мазепи ул. (Красовського), 33

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Заготзерно ЖК Авиатор
    2 комнаты
    62 / 29 / 19 м²
    этаж 10 из 10
    сегодня
    Двокімнатна квартира, кухня-студія і спальня. Ніхто не проживав, хороший ремонт. Індивідуальне газове опалення. Все як на фото.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    48 000 $
    1 000 $/м²

    Миру просп., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ЖК HARMONY GARDEN
    1 комната
    48 / 15.6 / 14.2 м²
    этаж 1 из 10
    сегодня
    Знаходиться на 1 поверсі. Відео нагляд на території. Повністю закрита територія. Квартира у місті Хмельницький. Миру, 96 У квартирі індивідуальне опалення. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Котел на гарячу воду. Ціна 48000 $. Перша здача! Перша здача для Вас! Телефонуйте і ми обов'язково домовимося!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    44 000 $
    1 009 $/м²

    Каменецкая ул., 68

    2 комнаты
    43.6 / 24.1 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    сегодня
    ВАУЧЕР ТАК. Продаж 2-кімнатної квартири, 43.6 кв.м. Хороше розташування Хмельницький, Завалля, Кам'янецька, 68. Житлова площа: 24.1 кв.м. 6 кв.м. площа кухні. Суміжний санвузол. Є балкон. Знаходиться на 0 поверсі. Централізоване опалення. Електрика, газ за індивідуальними лічильниками. Гаряче водопостачання з колонки. Інтернет є. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. 44000 $.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    71 500 $
    1 663 $/м²

    Вінницьке шоссе, (Будинок 4)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Лезнево ЖК ЖСК Счастливый
    1 комната
    43 / 22 / 12 м²
    этаж 2 из 9
    вчера
    Продаж світлої, просторої квартири в сучасному будинку, зі зручною, доглянутою та облаштованою прибудинковою територією. Квартира з дизайнерським ремонтом, все продумано до дрібниць. Комфортний другий поверх, західна сторона. Квартира перепланована, збільшений коридор, кухня. Є повноцінна гардеробна у кімнаті, зона відпочинку на лоджії. Повністю мебльована якісними сучасними меблями в трендових світлих теплих відтінках. Багато світла в квартирі є двоспальне ліжко. Якісна сантехніка та плитка. Тепла підлога. За деталями та переглядом об'єкту звертайтесь за номером телефону. Марія. АН Тандем. Там, де безпека.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    48 000 $
    1 000 $/м²

    Миру просп., (Будинок)

    ПЕРЕУСТУПКА McDonald's ЖК HARMONY GARDEN
    1 комната
    48 / 16 / 14 м²
    этаж 1 из 10
    вчера
    Продаж 1к квартири в ЖК Harmony Garden Виставка. Проспект Миру. Квартира має відмінне планування, простора кухня і квадратна кімната з двома вікнами в підлогу. Унікальною особливістю цієї квартири є власна тераса з якої можна зробити окремий вхід(що дуже зручно), на терасі можна організувати літню зону відпочинку. Будинок активно готується до здачі, на березень 2026 року. Індивідуальне газове опалення, якісні вхідні двері. Квартира ідеально підійде як інвестиція: ви завжди вигідно здасте в оренду її в цьому будинку та в даній локації, так і для проживання.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    62 000 $
    812 $/м²

    Свободи ул., 12а

    3 комнаты
    76.4 / 47 / 15 м²
    этаж 14 из 16
    2025 год постройки
    вчера
    Продаж 3к квартири в ЖК Свобода. Будинок зданий в експлуатацію та давно заселений. Квартира з гарним краєвидом - панорама на все місто. Індивідуальне газове опалення. Роздільний санвузол.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    65 000 $
    1 578 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/3

    1 комната
    41.2 / 18.1 / 15.6 м²
    этаж 6 из 10
    2024 год постройки
    вчера
    Продаж 1к квартири. Квартира тепла, затишна, не кутова, західна сторона. В квартирі зроблений сучасний ремонт в світлих пастельних кольорах. Залишається вмонтована кухня, варильна поверхня, духовка, шафа в кімнаті, в коридорі. Мінімальне переоформлення. Без комісії для покупця.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    52 000 $
    784 $/м²

    Свободи ул., 22а

    3 комнаты
    66.3 / 39.4 / 9 м²
    этаж 9 из 10
    вчера
    Продаж 3к квартири в центрі міста. Цегляний будинок. Квартира під ремонт. Мінімальне оформлення.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    42 000 $
    738 $/м²

    Тернопільська ул., (Будинок)

    єОселя єВідновлення Югозападный ЖК HARMONY for life
    1 комната
    56.9 / 35 / 16 м²
    этаж 8 из 9
    2025 год постройки
    вчера
    Продається 1кімнатна квартира Південний Захід, ЖК «Harmony for life”, н/б здана, поверх- 8 з 9, 51,4 кв.м, стан від будівельників, некутова. Ціна  42000$ +12 оф. Можна під є-оселю та інші виплати.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    48 000 $
    1 000 $/м²

    Миру просп., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ЖК HARMONY GARDEN
    1 комната
    48 / 16.6 / 14.2 м²
    этаж 1 из 10
    2023 год постройки
    вчера
    Продаж квартири в мікрорайоні Виставка. Квартира має лкремий вихід з кухні на терасу. Індивідуальне опалення, двухконтурний котел, якісні, вікна. Закритий двір. Ціна без комісійних
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    45 000 $
    1 250 $/м²

    Транспортная ул., 11/3

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Гречаны ЖК Вишневый
    1 комната
    36 / 21 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2023 год постройки
    вчера
    Ваучер- ТАА Продаж 1 кімнатної квартири, 36м2, 10 поверх по вул. Транспортна, Ближні Гречани,. 90% ремонту зроблено, залишилась поклеїти шпалери встановити міжкімнатні двері + розетки. Тепла підлога (окрім 1 кімнати), на падлозі - кварцвініл, підвіконня - керамограніт, є вивід під кондиціонер, встановлені фільтри на воду.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    52 000 $
    788 $/м²

    Свободи ул., 22а

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Центр
    3 комнаты
    66 / 45 / 9 м²
    этаж 9 из 10
    вчера
    Продаж 3- х кімнатної квартири по вул. Свободи 22а, 9 поверх, цегляний будинок, під ремонт. 3 кімнати кухня 9 кв.м квартира дуже тепла. Балкон в лоджія. Південно-східна сторона. Мінімальне переоформленя
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    27 999 $
    757 $/м²

    Институтская ул., 6/4

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Югозападный ЖК Уютный
    1 комната
    37 / 23 / 10 м²
    этаж 1 из 10
    2026 год постройки
    вчера
    Продаж 1 кімнатної квартири в мікрорайоні Південний- Захід! 1 поверх, гарне планування, наразі переуступка! Будинок активно готується до здачі. Гарна ціна- телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    45 000 $
    661 $/м²

    Кармелюка ул., 5/4

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Озерная ЖК Барви
    2 комнаты
    68 / 35 / 16 м²
    этаж 9 из 9
    2015 год постройки
    вчера
    Продаж 2- х кімнатної квартири в мікрорайоні Озерна. Будинок на етапі здачі, гарний краєвид на Агору. Неподалік озеро, Агора в 5 хвилинах ходьби. Телефонуйте, економте на переоформленні, ціна після здачі буде значно дорожче!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    40 000 $
    813 $/м²

    Нижняя Береговая ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ЖК Spring Town New Riviera
    2 комнаты
    49.2 / 35 / 10 м²
    этаж 10 из 10
    2026 год постройки
    вчера
    Продаж 2- х кімнатної квартири з неймовірним краєвидом! Вигляд на захід над річкою Буг! Будинок на етапі здачі, зараз є можливість переоформити по переуступці. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    50 000 $
    734 $/м²

    Кармелюка ул., 5/4

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Озерная ЖК Барви
    2 комнаты
    68 / 45 / 12 м²
    этаж 9 из 9
    2026 год постройки
    вчера
    Продаж 2кімнатної квартири в мікрорайоні Озерна. Будинок на етапі здачі, поки діє переуступка. Балкон з кухні, за рахунок нього можна розширити кухню до 16м2. 2 кімнати по 15 м2. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    67 500 $
    1 500 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/3

    1 комната
    45 / 29 / 16 м²
    этаж 6 из 10
    2024 год постройки
    вчера
    Продаж 1 кімнатної квартири в новому будинку. Забудовник- Будальянс, квантира не кутова, середній, 6 поверх, західга сторона. Якісний ремонт квртира в ідеальному стані. Ціна 65000+ 2% переоформлення.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    42 000 $
    899 $/м²

    Нижняя Береговая ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ЖК Spring Town New Riviera
    2 комнаты
    47 / 30 / 15 м²
    этаж 2 из 9
    2026 год постройки
    вчера
    Продаж 2 кімнатної квартири у будинку, що активно готується до здачі. Вікна в двір. Гарне планування, поки діє переуступка. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    35 000 $
    1 167 $/м²

    Георгия Гонгадзе ул. (Чкалова), 13

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Гречаны
    1 комната
    30 / 20 / 6 м²
    этаж 10 из 10
    вчера
    Продаж 1 кімнатної квартири з капітальним ремонтом! В квартирі ніхто не проживав! Залишається холодильник, пралка, ліжко, кухня. Мінімальне переоформлення. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    69 500 $
    1 616 $/м²

    Вінницьке шоссе, (Будинок 1)

    1 комната
    43 / 30 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    2019 год постройки
    вчера
    1к Виставка ЖК Щасливий Площа 43кв.м, 7/10 поверх Не кутова, вигляд на стадіон. Виконаний ремонт в світлих кольорах, красивий акцент на ТВ-зону, тепла підлога по всій квартирі. Трекове освітлення. Панорамна лоджія з кімнати. Ціна 69500$ + 12% оформл
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    62 000 $
    812 $/м²

    Свободи ул., 12а

    3 комнаты
    76 / 44 / 15 м²
    этаж 14 из 16
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Дуже класна 3к.кв на ЖК Свобода Оптимальна квадратура Закритий двір, дітячий та спортивний майданчик є підземний паркинг, який можно використовувати як укриття Неймовірний вигляд з вікна Будинок введений в експлуатацію та обжитий) Мінімальне переоформлення З повагою АН Тандем-там де безпека!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.