АН "Тандем"
АН "Тандем"
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать
11
Лет на рынке
4
Года на сайте
6
Риелторов
125
Объявлений
0
Рекламная
активность

О компании

АН "Тандем." Відносно нова компанія, але на чолі з досвідченими професіоналами на ринку нерухомості. Багаторічний досвід роботи на ринку первинної та вторинної нерухомості. Займаємось продажем, орендою як жилої нерухомості, так і комерції, землі. Юридичний супровід та підготовка документів до реалізації об'єкту.

Агенція нерухомості "Тандем" завжди чуйно та уважно ставляться до побажань своїх клієнтів. Швидко, професійно реалізує ексклюзивні об'єкти агенції. Звертайтесь в "Тандем" ми подбаємо про Вашу безпеку, конфіденційність, професіоналізм та комфорт.

АН "Тандем" - там, де безпека!

Портфолио реализованных объектов (35)

  • продано
    АН "Тандем"
    16 500 $
    439 $/м²

    Утренняя ул. (Раскової), 2а

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК ул. Утренняя, 2а
    помещение свободного назначения
    38 м²
    8 мес. назад
    Продаж нежитлового приміщення Дубово. Ранкова 2а 37, 6 кв.м. 1 поверх. фасад Окремий вхід Підходить під магазин, але можна зробити салон, міні курси, офіс і ще багато іншого Власний санвузол Кондиціонер Додатково бонусом 10 кв.м підвалу( як склад)!
  • сдано
    АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    250 грн/м²

    Проскуровская ул., 74а

    многофункциональное помещение
    18 м²
    9 мес. назад
    Круте офісне приміщення під різні види діяльності! зручний 3 поверх є ліфт 18 м2 меблі залишаються є вода
  • продано
    АН "Тандем"
    53 000 $
    450 $/м²

    Миколи Штена

    БЕЗ КОМИССИИ
    118 / 64 / 10 м²
    2 этажа
    10 сот
    4 комнаты
    9 мес. назад
    Продаж частини будинку (по документах квартира) 4к 117, 7/64, 4/9, 4 кв.м. вул Штена с.Пирогівці ВСЕ ЛИШАЄТЬСЯ!!! Квартира-будинок знаходиться на 2 лінії дороги, не шумно. Асфальтований під"їзд. Розмір ділянки 10 соток(загального користування) Поруч зупинка, школа, дитячий садок. Зроблено повністю ремонт кілька років тому. Індивідуальне опалення, встановлено 3 котли: газовий, електро, твердопаливний. Підлога плитка і ламінат, є підігрів підлоги. Дерев"яні сходи в підвал і на 2 поверх. Добротні якісні меблі. Наявна техніка. Є побудовані підсобні приміщення, гараж, невеликий город, виноградник
  • сдано
    АН "Тандем"
    7 000 грн/мес

    Романа Шухевича ул. (Курчатова), 13/1

    1 комната
    33 / 18 / 8 м²
    этаж 4 из 5
    9 мес. назад
    Задовільний житловий стан. Хороше місце розташування.
  • сдано
    АН "Тандем"
    10 000 грн/мес
    190 грн/м²

    Казацкая ул., 38

    помещение свободного назначения
    53 м²
    9 мес. назад
    Оренда комерційного приміщення на вул. Козацькій Ідеально під офіс, продуктовий магазин, інтернет-магазин або інший бізнес Свіжий ремонт готове до роботи Власний санвузол зручність для персоналу та клієнтів Охоронна та протипожежна система безпека на першому місці Всі необхідні комунікації (крім газу) Вихід на дорогу хороший трафік потенційних клієнтів Потужність електромережі 24 кВт підходить для більшості видів діяльності Телефонуйте, домовимося про перегляд!
  • продано
    АН "Тандем"
    73 000 $
    1 540 $/м²

    Свободи ул., 20/3

    1 комната
    47 / 15 / 16 м²
    этаж 11 из 16
    9 мес. назад
    Продаж 1,5 квартири в ЖК Над Бугом. Квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою. Все залишається як на фото. Зручно перепланована у прихожу-вітальню та спальню. Кондиціонер, опалення дахова-котельня з індивідуальним тепловим лічильником. Підігрів води від бойлера. Простора кухня з панорамою на Південний Буг. Мінімальне переоформлення 2%. Більше інформації при показі.
  • продано
    АН "Тандем"
    53 000 $
    450 $/м²

    Миколи Штена, 16

    БЕЗ КОМИССИИ
    118 / 64 / 9 м²
    2 этажа
    10 сот
    4 комнаты
    8 мес. назад
    ВСЕ ЛИШАЄТЬСЯ!!! Квартира-будинок знаходиться на 2 лінії від дороги. Розмір ділянки 10 соток(загального користування)6825086700:001:004:0550 Поруч все необхідне для комфортного проживання-зупинка, школа, дитячий садок,амбулаторія Капітальний ремонт Індивідуальне опалення 3 котли: газовий, електро, твердопаливний. Підлога плитка і ламінат, є підігрів підлоги. Дерев"яні різані сходи. Меблі та техніка. Балкони,підсобні приміщення, гараж, невеликий город.
  • продано
    АН "Тандем"
    73 000 $
    1 540 $/м²

    Свободи, 20/3

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    1 комната
    47 / 15 / 16 м²
    этаж 11 из 15
    9 мес. назад
    Квартира продається з меблями та техникою Є посудомійна машина Дуже гарний вигляд з вікна. Залишаєтся все як на фото. З повагою АН Тандем-там де безпека!
  • сдано
    АН "Тандем"
    6 000 грн/мес
    214 грн/м²

    Проскуровская ул., 74а

    помещение свободного назначения
    28 м²
    9 мес. назад
    Кондиціонер Жалюзі Керамічні панелі Встановлено умивальник Дуже зручний поверх Цілодобовий доступ
  • сдано
    АН "Тандем"
    11 000 грн/мес

    Кармелюка ул., 10

    3 комнаты
    77 / 40 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    9 мес. назад
    Всі меблі та техніка. Для порядної сім'ї.
  • сдано
    АН "Тандем"
    9 000 грн/мес

    Миру просп., 88

    2 комнаты
    46 / 28 / 12 м²
    этаж 2 из 6
    9 мес. назад
    Квартира, 2 кімнати 46м2 3 поверх Свіжий косметичний ремонт зроблено після останніх орендарів. Є все для комфортного проживання. Котел день/ніч. Вся техніка та меблі залишаються.
  • сдано
    АН "Тандем"
    12 500 грн/мес

    Проспект миру, 94 А

    2 комнаты
    70 / 38 / 15 м²
    этаж 1 из 9
    1 г. 4 мес. назад
    Перший поверх, велика 70 кв.м. Тепла підлога, інд.опалення. Всі меблі і техніка. Для сімʼї! Без тварин.
  • продано
    АН "Тандем"
    270 000 $
    1 164 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ ТЦ Агора
    сельхозназначение
    232 сот
    2 г. 1 мес. назад
    Продаж приватної земельної ділянки на двох актах! Розташована на виїзді з міста! Дуже бойка трасса Житомир-Чернівці. Перша лінія! Проглядаєтся зі всіх сторін. Є можливість зробити заїзд з траси. На ділянці розташована будівля 75,2 м.кв плюс велика тераса. Є унікальна можливість придбати сусідні ділянки! Детальна інформація по телефону. З повагою АН Тандем там - де безпека.
  • продано
    АН "Тандем"
    70 000 $
    985 $/м²

    Озёрная ул., 14а

    2 комнаты
    71 / 33 / 20 м²