АН "Тандем"
АН "Тандем"
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать

Аренда коммерческой недвижимости (29)

  • АН "Тандем"
    8 000 грн/мес
    286 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    28 м²
    вчера
    Розташоване в БЦ ЛАКШЕРІ Просторе офісне приміщення з великими вікнами та плиткою на підлозі. Приміщення кутове , що робить його оригінальним та функціональним. Підходить для використання як офіс, робочий простір або інше комерційне призначення. Цілодобовий доступ!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    310 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    14.5 м²
    вчера
    БЦ Лакшері Кондиціонер Є вивід води В БЦ працює ліфт! Цілодобовий доступ
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    7 000 грн/мес
    233 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    30 м²
    вчера
    Цікаве планування На вікнах жалюзі Кондиціонер Є вивід води В БЦ працює ліфт! Цілодобовий доступ
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 000 грн/мес
    286 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    17.5 м²
    вчера
    Світлий ,дуже зручний. На південну сторону. Жалюзі, кондиціонер. Вода Наразі вільний,ключи на руках. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    9 000 грн/мес
    300 грн/м²

    Степана Бандери ул., 22

    торговое помещение
    30 м²
    вчера
    Оренда окремо стоячого приміщення. Площа 30 кв.м вул. Степана Бандери, біля буд. 22 Оренда: 9000 грн в міс. (сюди входить оплата сервітуту - продовольчі товари та алкогольні напої). Додатково оплачуються комунальні: вода, світло, ЖЕК. Фок здавався під магазин. Полиці, прилавок та два холодильники залишаються в павільйоні. Є санвузол. Кондиціонер.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    8 000 грн/мес
    267 грн/м²

    Пілотська, 10А

    офисное помещение
    30 м²
    2023 год постройки
    вчера
    Оренда приміщення вільного призначення. Приміщення світле, з кондиціонером. Індивідуальне опалення. Телефонуйте- надам вчю інформацію!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    7 000 грн/мес
    233 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    30 м²
    2021 год постройки
    вчера
    Оренда світлого офісу у БЦ Лакшері. Найбільша перевага- світло не вимикають! Цілодобовий доступ, паркомісця, індивідуальне опалення. Телефонуйте, надам всю інформацію!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 000 грн/мес
    263 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    офисное помещение
    19 м²
    2021 год постройки
    вчера
    Оренда приміщення під будь - який вид діяльності. Фасад, є вода, панорамні вікна. Цілодобовий доступ до бізнес- центру, відкрита парковка. Увага! Світло є завжди!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    300 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    15 м²
    вчера
    Оренда приміщення під будь- який вид діяльності. Увага! Світло є завжди!. Цілодобовий доступ до приміщення. Кондиціонер. Індивідуальний лічильник. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 000 грн/мес
    263 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    19 м²
    вчера
    Оренда свіилого затишного приміщення під будь який вид діяльності. Фасадні панорамні вікна, є водичка, інтернет, Поряд ліфт, цілодобовий доступ. Увага! Світло є завжди!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    108 000 грн/мес
    180 грн/м²

    Романа Шухевича ул. (Курчатова), 8

    производственное помещение
    600 м²
    2 дня назад
    Пропонуємо Вашій увазі оренду виробничих приміщень різної площі(разом до 600 м кв) Гречани Присутні великі приміщення з допоміжними (офіс,туалет,душова та інше) 4 поверх з 4 Грузовий відкритий ліфт 2 тонни Потужність може бути любою(по запитиу) Гарна транспортна розв'язка Дзвоніть,домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    13 760 грн/мес
    160 грн/м²

    Калнишевського ул., 2

    офисное помещение
    86 м²
    2 дня назад
    Оренда приміщень! 2 кімнати + кухня + санвузол 2 поверх всього 86 м2 є камін, зона рецепції, кондиціонер Приміщення знаходяться на закритій території, яка охороняється Заїзд з вулиці Заводської. (додатково є можливість орендувати великий ангар, кому потрібно) По перерахунку з ПДВ!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    7 000 грн/мес
    233 грн/м²

    Проскурівська, 74А

    офисное помещение
    30 м²
    2 дня назад
    Оренда просторого світлого офісу в БЦ Лакшері -30 м кв -в БЦ присутній ліфт -цілодобовий доступ -світло 24/7 -вивіз сміття -відкрита парковка Дзвоніть , домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    9 000 грн/мес
    300 грн/м²

    Степана Бандери ул., 22

    многофункциональное помещение
    30 м²
    2 дня назад
    Магазин Площа 30 кв.м вул. Степана Бандери, біля буд. 22 Оренда: 9000 грн в міс. (сюди входить оплата сервітуту ). Додатково оплачуються комунальні: вода, світло, ЖЕК. Фок здавався під магазин. Полиці, прилавок та два холодильники залишаються в павільйоні. Є санвузол. Кондиціонер.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    10 500 грн/мес
    309 грн/м²

    Подільська ул., 93/1

    многофункциональное помещение
    34 м²
    2 дня назад
    Оренда просторого офісу в БЦ КУБ -34 м кв -відкрита парковка Дзвоніть , домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    13 000 грн/мес
    265 грн/м²

    Подільська ул., 93/1

    многофункциональное помещение
    49 м²
    2 дня назад
    Оренда офісного приміщення в БЦ Куб біля Офіс Центру. Офіс з ремонтом, просторий, світлий.
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 000 грн/мес
    286 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    офисное помещение
    17.5 м²
    2 дня назад
    Оренда світлого офісу в БЦ Лакшері -17, 5 м кв -кондиціонер -в БЦ присутній ліфт -цілодобовий доступ -світло 24/7 -вивіз сміття -відкрита парковка Дзвоніть , домовимось про перегляд! АН Тандем-там де безпека!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    310 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    офисное помещение
    14.5 м²
    2 дня назад
    Оренда світлого офісу в БЦ Лакшері -14, 5 м кв -кондиціонер -в БЦ присутній ліфт -цілодобовий доступ -світло 24/7 -вивіз сміття -відкрита парковка Дзвоніть , домовимось про перегляд! АН Тандем-там де безпека!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    8 000 грн/мес
    286 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    офисное помещение
    28 м²
    2 дня назад
    Кутовий Кондиціонер Жалюзі Цілодобовий доступ Вода Ліфт Дзвоніть ,домовимось про перегляд! АН Тандем-там ,де безпека!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    300 грн/м²

    Пилотская ул., 10А

    многофункциональное помещение
    15 м²
    2023 год постройки
    3 дня назад
    Оренжа приміщення вільного призначення. Під будь- який вид діяльності. 2 поверх, інд. опалення. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    8 000 грн/мес
    267 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    30 м²
    2021 год постройки
    3 дня назад
    Оренда офісу в БЦ Лакшері. Увага! Світло в БЦ не вимикають! Цілодобовий доступ. В приміщенні кодиціонер, встановлений умивальник. Телефонуйте!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: